• 1396/07/20   19 : 32
  • 0 نظر
  • 196 بازدید

مهاجری: با غیرت بازیکنانم به موفقیت امیدواریم

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، محمدرضا مهاجری در نشست خبری پیش از دیدار تیمش در برابر ذوب‌آهن ضمن تبریک به نتایج تیم ملی نوجوانان در جام جهانی و عملکرد درخشان کادر فنی مشهدی این تیم اظهار کرد: پس از وقفه‌ای دو هفته‌ای دوباره لیگ آغاز شده و امیدواریم حالا که پس از مدت‌ها در مشهد بازی داریم، با ارائه یک بازی خوب بتوانیم به سه امتیاز دست یابیم.

وی افزود: ذوب از کادری خوب و بادانش سود می‌برد، متاسفانه مصدومیت بازیکنان اذیت‌مان می‌کند اما به غیرت و تلاش بازیکنانم ایمان دارم.

مهاجری تصریح کرد: همین غیرت مثال‌زدنی بوده که سبب شده تا بتوانیم در این هشت هفته موفق باشیم، اگر بنا باشد که شرایط‌مان را در بالای جدول حفظ کنیم، چاره‌ای جز کسب نتایج خوب خانگی نداریم.

سرمربی پدیده گفت: در شهر مشهد دوگانگی خاصی وجود دارد، بحث ورزشگاه امام رضا نمونه بارزی است که این روزها در فوتبال مشهد می‌بینیم. از هاشمی‌جواهری ممنونم که همکاری خوبی با فوتبال خراسان داشت، بازی دوستانه هم برگزار شد اما نمی‌دانم چه شد که اجازه برگزاری بازی‌های لیگ تا به امروز صادر نشده. مشخصا فکر می‌کنم ایراد جای دیگری باشد و باید همه بپذیریم که از فوتبال می‌توان استفاده بسیار خوبی برای گسترش مباحث فرهنگی داشت.

مهاجری در خصوص شرایط ورزشگاه امام رضا تصریح کرد: امیدوارم پس از وفاقی که بین مسوولین به وجود خواهدآمد، بتوانیم از این امکانات استفاده کنیم. در خصوص تمرین در این ورزشگاه هم فکر می‌کنم امکان استفاده نداشته‌باشیم زیرا شنیده‌ایم که هر ۱۲ روز می‌توان از این چمن استفاده کرد‌

وی در خصوص مصدوم و محروم پدیده برای بازی فردا گفت: اگر محروم داشتیم که دیگر وامصیبتا بود، آنچه برایمان مهم است سلامت بازیکن است‌. عباسیان، مهربان، گرامی و خانزاده مصدوم هستند اما همه در حال تلاشند، از بازیکن تا کادر پزشکی امیدواریم که بتوانیم از بازیکنانم در دیدار فردا استفاده کنیم.

مهاجری در رابطه با تعطیلات لیگ گفت: قطعا ضرر می‌کنیم، بعد از بازی با پارس جنوبی باید در کوران مسابقات می‌ماندیم اما متاسفانه لیگ تعطیل شد. این آسیب‌دیدگی‌ها در تیم پدیده و سایر تیم‌ها به وجود آمده که از عوارض این تعطیلات است.

سرمربی پدیده در خصوص جدایی تقوی گفت: فوتبال یک بازی گروهی است و در هر مجموعه‌ای اگر موفقیتی حاصل می‌شود حاصل کار گروهی است.

سرمربی پدیده در خصوص رتبه پدیده در پایان لیگ گفت: باید واقع‌بینانه به فوتبال نگاه کنیم، در بازی با پارس جنوبی هم سه تعویض داشتیم که مهربان ، مهدی‌خانی و صدری را وارد زمین کزدیم، هر سه بازیکن جزو سهمیه زیر ۲۳ سال ما بودند.

وی افزود: امیدواریم بتوانیم تا پایان فصل با همه کمبودها نسبت به تیم‌های متمولی مثل پرسپولیس، استقلال، سپاهان و ..  به بهترین شکل تلاش کنیم‌. اگر شرایط مالی باشگاه بهتر شود، می‌توانیم بازیکنان دیگری نیز بخریم زیرا جای خالی داریم.