• 1396/07/18   12 : 35
  • 0 نظر
  • 187 بازدید

کریمویی: به حمایت شورای شهر نیاز داریم

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، حمیدرضا کریمویی در نشست صمیمانه مدیران باشگاه پدیده و اعضای شورای شهر مشهد که صبح امروز برگزار شد، ضمن آرزوی موفقیت برای اعضای شورای شهر اظهار کرد: باید تاکید کنم که بخش اعظمی از موفقیتی که امروز در مباحث مختلف مجموعه پدیده به دست آمده، حاصل زحمات نوروزی بوده‌است.

وی افزود: در خصوص تیم‌داری حرفه‌ای در ورزش و به ویژه فوتبال باید بپذیریم که با توجه به شرایط حاکم بر مشهد در سال‌های مختلف، افول جدی داشته‌ایم. این مهم در شرایطی رقم خورده که نقش ورزش بر همگان روشن است.

کریمویی تصریح کرد: وقتی دو سه برد متوالی برای تیمی مشهد به دست می‌آید، بی‌واسطه می‌توانیم نشاط و شادمانی مردم ورزش‌دوست را در سطح شهر مشاهده کنیم. تداوم فعالیت تیم فوتبال پدیده نیز در همین راستا بوده و همانطور که مستحضر هستید، همواره ادامه فعالیت باشگاه جزو دغدغه‌های اصلی مجموعه پدیده بوده‌است.

مدیرعامل باشگاه پدیده خراسان تاکید کرد: سعی کرده‌ایم تا در رابطه با تیم‌های پایه نیز فعالیت خوبی داشته‌باشیم و به شکلی حرفه‌ای کار را ادامه دهیم، هم‌اکنون بیش از 220 نفر در حوزه تیم‌های پایه باشگاه پدیده به فعالیت می‌پردازند. تیم‌های پایه در شش رده فعال هستند و همچنین تیم بزرگسالان هم خوشبختانه موفق شده در لیگ هفدهم به نتایج خوبی دست یابد.

کریمویی خاطرنشان کرد: ساختارسازی یکی از دغدغه‌های جدی ماست،  یکی از نخستین تیم‌هایی بودیم که در لیگ هفدهم کادرفنی خود را تثبیت کردیم، همچنین در نقل و انتقالات نیز موفق ظاهر شدیم و حالا می‌توانیم به عنوان یکی از تیم‌هایی که شاخص‌های لیگ را در آیتم‌های مختلف افزایش داده باشیم.

وی افزود: امیدواریم که نتایج خوب فعلی با حمایت‌های شورا تداوم داشته‌باشد و در نهایت نتایجی تاریخی برای فوتبال و ورزش استان رقم بخورد. باشگاه پدیده مفتخر است که اعلام کند در زمینه‌های مختلف آماده هرگونه همکاری را دارد. ضمن اینکه فراموش نکنیم نتایج خوب پدیده از چشم کارلوس کیروش، سرمربی کاربلد تیم ملی دور نماند و دو تن از بازیکنان پدیده به تیم ملی دعوت شدند.

کریمویی با اشاره به اینکه مشهد، شهری با پتانسیل بالاست، تصریح کرد: امیدواریم از این پتانسیل بالا در زمینه‌های مناسبی استفاده شود، در خصوص استعدادیابی در حاشیه شهر آماده هرگونه همکاری هستیم.

مدیرعامل باشگاه پدیده خراسان با اشاره به اینکه قهرمان شدن در لیگ و حضور در جام باشگاه‌های آسیا از مواردی است که یک باشگاه خصوصی به تنهایی نمی‌تواند از پس آن برآید، گفت: اهداف بزرگی داریم اما باشگاه به تنهایی نمی‌تواند جور آن را بکشد، متاسفانه در مشهد در بحث زیرساخت با کمبودهای جدی مواجهیم، به شکلی که حتی زمین چمن مناسبی نداریم.

وی افزود: امیدواریم شورای شهر مشهد از تیم‌های حرفه‌ای ورزشی حمایت کند و نقش بسزایی در ایجاد شور و هیجان سالم در شهر داشته‌باشد. برای مثال استفاده از بیلبوردها و تلویزیون‌های شهری برای تشویق مردم به حضور در ورزشگاه یکی از مواردی است که می‌تواند در این رابطه نقشی سازنده را ایفا کند.

کریمویی تصریح کرد: متاسفانه در دیدارهای خانگی در مشهد با توجه به فاصله زیادی که تا ورزشگاه ثامن وجود دارد، بیشتر نقش میهمان را ایفا می‌کنیم و از امتیاز حضور هواداران کمتر بهره‌مند می‌شویم. امیدواریم در این رابطه نیز بتوانیم از پتانسیل‌های شهرداری استفاده کنیم تا در نهایت در صورتی‌که دیدارهای خانگی در ورزشگاه ثامن هم برگزار شد، باز هم از نعمت حضور هوادار بهره‌مند گردیم.

مهاجری: حفظ جایگاه، سخت‌تر از به دست آوردن آن است
همچنین رضا مهاجری، سرمربی باشگاه پدیده نیز در این جلسه اظهار کرد: از حضور در باشگاه پدیده خوشحالم زیرا مجموعه‌ای است که نظم را سرلوحه کار خود قرار داده‌است. واقعیت مطلب این است که خوشبختانه تا امروز موفق به کسب نتایج خوبی شده‌ایم اما همواره در ورزش این موضوع را باید ملاک قرار دهیم که حفظ جایگاه سخت‌تر از به دست آوردن آن است.

وی افزود: قطعا پتانسیل لازمه را داشته‌ایم که امروز در جایگاه دوم جدول قرار داریم، اما واقعیت این است که مجموعه پدیده تنهاست ولی امیدوارم در سال جاری اتفاقات خوبی رقم بخورد.

مهاجری تصریح کرد: دیدن چهره شاد و بشاش مردم خوب مشهد نعمتی است که خوشبختانه توانسته‌ایم تا به امروز با کسب نتایج خوب به آن دست یابیم. بدون شک فوتبال یکی از ابزارهای مهم ایجاد نشاط در هر جامعه‌ای است.