• 1396/07/18   12 : 27
  • 0 نظر
  • 191 بازدید

دیدار صمیمانه مدیران باشگاه پدیده و اعضای شورای شهر مشهد

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، صبح امروز مدیران باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان و محمدرضا حیدری، رییس شورای شهر مشهد، علیرضا شهریاری و احمد نوروزی، اعضای شورای شهر مشهد دیدار کردند.

در این دیدار، دکتر زارع‌صفت با اشاره به رای بالای مردم مشهد به منتخبین شورای شهر مشهد اظهار کرد: در ابتدا باید مجددا موفقیت شما عزیزان را در جلب اعتماد مردم شهر مشهد تبریک بگویم، هوای تازه به شهر تزریق شده و آرزو می‌کنیم تا دوران خوبی برای ارائه خدمت به مجاورین حرم امام مهربانی‌ها رقم بخورد.

وی افزود: شهری با پتانسیل مشهد لایق بهترین خدمات و پیشرفت‌هاست و تمامی ما تلاش می‌کنیم تا در جایگاه خود قدمی برداریم و انجام وظیفه کنیم.  ورزش نیز یکی از آیتم‌های مهم شهر مشهد است. فوتبال از گذشته‌های دور در مشهد جایگاه رفیع و بلندی داشته‌است و فعالیت‌های زیادی در این حوزه صورت گرفته‌است.

زارع‌صفت با اشاره به نتایج خوب پدیده در لیگ برتر هفدهم خاطرنشان کرد: باشگاه پدیده ظرفیت‌های بزرگی دارد که با همت و دلسوزی و انسجام انشالله در نهایت پرچم مشهد را در سطح نخست فوتبال ایران به اهتزاز درخواهدآورد.

وی افزود: هم‌اکنون شرایط بی‌نظیری داریم و همانطور که مستحضر هستید جزو بالانشینان و مدعیان لیگ برتر هستیم. البته که در این راستا همواره بر نگاه پایه‌ای و البته استفاده از پتانسیل بالای مشهد تاکید شده‌است.

زارع‌صفت تصریح کرد: همواره بر اهمیت تیم‌های پایه تاکید داشته‌ایم و در این زمینه فعالیت‌های گسترده‌ای نیز برای استعدادیابی از نوجوانان مشهدی داشته‌ایم و امیدواریم که بتوانیم در آینده نیز این شرایط را حفظ کنیم.

رییس هیات‌مدیره باشگاه پدیده خراسان افزود: با توجه به ظرفیت‌های اجتماعی وسیع شهر مشهد، امیدواریم که چهره‌های خدوم شورای شهر مشهد با نگاه جدید و البته متفاوتی به عرصه ورزش ورود کنند. فوتبال یکی از بهترین و مهمترین ابزارها برای فرهنگ‌سازی است.

زارع‌صفت تاکید کرد: پدیده نیز در بحث‌های مختلف مثل حاشیه شهر، زمین‌های ورزشی و سایر موارد مرتبط با این حوزه نیز آماده است تا همکاری گسترده‌ای با مسئولان داشته‌باشد. مراوده ورزشی‌اجتماعی برای فرهنگ‌سازی و ارتقای سطح فرهنگ جامعه یکی از ابزارهایی است که با استفاده از ورزش در آن موثر باشیم و البته که تمامی ارکان باشگاه پدیده از همکاری در این قبیل حوزه‌ها استقبال می‌کنند.

وی افزود: فوتبال یک جاذبه بزرگ اجتماعی‌فرهنگی است که همواره بخش عظیمی از تحرکات اجتماعی در آن رقم خورده‌است. علاوه بر این در سایر زمینه‌ها نیز فوتبال در عصر حاضر وارد شده‌است.

زارع‌صفت با اشاره به اینکه در سال‌های گذشته نیز با وجود مشکلات بزرگی که وجود داشت، باشگاه پدیده باز هم اجازه نداد که چراغی خاموش شود، البته به واسطه سختی‌هایی که بود، امکان دفاع جانانه از فوتبال خراسان در سطح کشور میسر نشد. امیدواریم حالا که شرایط بهتر شده و در قد و قواره یک باشگاه مدعی ظاهر شده‌ایم بتوانیم از حمایت‌های مادی مسئولان شهری و استانی بهره‌مند شویم.

وی تاکید کرد:حمایت‌های مادی تنها در پول خلاصه نمی‌شود و ساختارسازی و دیگر ظرفیت‌های موجود را شامل می‌شود. اگر در این راستا اتفاقات خوبی حاصل شود، قطعا گام‌های بلندی می‌توان برای توفیق هرچه بیشتر برداشت.