• 1396/06/22   18 : 20
  • 0 نظر
  • 192 بازدید

تاکید رییس هیات‌مدیره باشگاه پدیده بر استفاده از پتانسیل نخبگان استان

حسین زارع‌صفت، رییس هیات‌مدیره باشگاه پدیده خراسان بر اهمیت تعامل و همکاری با نخبگان و استفاده از ظرفیت‌های استان تاکید کرد.

 

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، نخستین جلسه هیات‌مدیره جدید این باشگاه عصر روز گذشته در دفتر باشگاه پدیده خراسان برگزار شد.

 

در این جلسه حسین زارع‌صفت، رییس هیات‌مدیره باشگاه پدیده خراسان اظهار کرد: ارتباط میان باشگاه و تمامی مجموعه‌های دولتی و غیردولتی بایستی فارغ از نگاه سیاسی باشد و دامنه ارتباطی باشگاه پدیده خراسان به عنوان نماینده فوتبال این استان در سطح نخست فوتبال کشور باید فراتر از امروز باشد.

وی با اشاره به جایگاه والای نخبگان استان افزود: باید از این پتانسیل بالا در ورزش استان استفاده شود و با تکیه بر نگاهی غیرسیاسی، ارتباط میان باشگاه و نخبگان استان جهت ورود آنها به مباحث حمایتی در خصوص ورزش بیش از قبل شود. 

زارع‌صفت با اشاره به جایگاه مهم روابط‌عمومی در یک باشگاه فرهنگی‌ورزشی افزود: در این حوزه باید به شکلی فعالیت‌ها صورت گیرد که شاهد نگاه مثبت مسئولان کلان ورزش استان و کشور نسبت به باشگاه پدیده باشیم. ارتباط سازنده و تعامل دوجانبه با استانداری، صدا و سیما، هیات‌های ورزشی، تربیت‌بدنی آستان قدس و ... صورت گیرد. زارع‌صفت با تاکید بر اهمیت ورزش بانوان، کارگران، آموزش و پرورش، ادارات، محلات و تربیت‌بدنی شهرداری و آستان‌قدس بر همکاری و تعامل دوطرفه با این بخش‌ها تاکید کرد.

وی افزود: بایستی روابط خوبی با این نهادها و زحمت‌کشان این عرصه‌ها برقرار شود.

زارع‌صفت با بیان اینکه اطلاع‌رسانی اخبار مربوط به باشگاه در مکان‌های مختلف شهری و استانی، تصویر خوبی در اذهان می‌سازد، گفت: همکاری با کارخانجات موجود در استان، دفاتر خدمات مسافرتی، سایت‌های گردشگری، هتل‌ها و ... می‌تواند زمینه‌ساز اتفاقات خوب و مثبتی برای باشگاه شود.

رییس هیات‌مدیره باشگاه پدیده خراسان با اشاره به اینکه اسپانسرینگ و حامیان مالی نقش مهمی در تیمداری حرفه‌ای در فوتبال دارند، تصریح کرد: در خصوص اسپانسرینگ باید کارگروه مناسب و فعالی تشکیل شود، این کارگروه باید در زمینه‌های مختلف کار خود را آغاز نماید و تعامل سازنده‌ای با واحدهای اقتصادی استان ایجاد کند. 

وی خاطرنشان کرد: کودکان آینده‌سازان فردای ایران هستند و بایستی توجه ویژه‌ای به دانش‌آموزان خراسانی داشته‌باشیم. باید شرایطی در نظر گرفته‌شود که به بهترین شکل از دانش‌آموزان ورزشکار حمایت شود و آنها را تشویق و تکریم کنیم.

زارع‌صفت در پایان تاکید کرد: پدیده باید به عنوان نماینده‌ای از پایتخت معنوی ایران شرایطی متفاوت را تجربه کند و در سطح کشور و حتی فراتر از مرزها به موفقیت‌ برسد تا شاهد رخ دادن اتفاقاتی خوب و نیک برای مشهد و خراسان باشیم.