• 1396/05/20   23 : 52
  • 0 نظر
  • 362 بازدید

مهاجری: شرایط آب وهوایی در عملکرد فنی بازیکنان تاثیر گذار بود

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان، محمدرضا مهاجری در نشست خبری بعد از بازی با صنعت نفت آبادان با عرض تسلیت و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهید حججی، اظهار کرد: در نیمه اول شرایط آب و هوایی به گونه‌ای رقم خورد که در عملکرد فنی بازیکنان تاثیر گذاشته بود.


وی ادامه داد: به بازیکنان گفته بودیم که تیم صنعت نفت آبادان در ضربات ایستگاهی خطرناک ظاهر می‌شود ومی‌تواند دردسر ساز شوند.
مهاجری تصریح کرد: درنیمه دوم تغییراتی را در ترکیب تیم انجام دادیم ولی متاسفانه در یک ضد حمله دروازه تیم برای بار دوم باز شد.


وی تصریح کرد: به تماشاگران آبادانی تبریک می‌گویم اما همیشه اسم توپ جمع کن‌های مشهد در فوتبال ایران بد در رفته است،متاسفانه امروز شاهد رفتار خوبی  از توپ جمع کن‌های آبادانی نبودیم و توپ در اختیار بازیکنان تیم‌ ما نمی‌گذاشتند.


سرمربی تیم پدیده خاطر نشان کرد: داوری در این بازی بی نقص قضاوت کرد ولی از داور گلایه‌ای دارم، داور در زمین بازی مسئول سلامت بازیکنان در زمین بازی است، متاسفانه در دقیقه دو بازی، بازیکن تیم صنعت نفت آبادان تکل خطرناکی را بر روی پای خلعتبری زد و این بازیکن در دقیقه پنج بازی مصدوم شد، اگر داور به این بازیکن کارت زرد نشان می‌داد،می توانستیم از پتانسیل فنی بهتر استفاده کنیم.
 وی خاطر نشان کرد:در نیمه دوم عملکرد خوبی را داشتیم،  این بازی را باید فراموش کنیم و برای بازی‌های بعدی خود را آماده کنیم، قطعا اگر این روند را ادامه دهیم می‌توانیم به آینده امیدوار باشیم.