• 1396/05/19   15 : 50
  • 0 نظر
  • 406 بازدید

مهاجری: در گرمای ابادان به دنبال یک بازی گرم هستیم

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان، رضا مهاجری در نشست خبری پیش از بازی با نفت آبادان اظهار کرد بار دیگر فوتبال، آبادان، گرما و هیجان خوشحالم که قرار است برای بار دیگر در تختی آبادان بازی کنیم. ان شاءالله بازی خوبی ارائه دهیم و هر تیمی که لیاقت دارد، نتیجه لازم را بگیرد.

وی ادامه داد: تمرینات خوبی انجام داده‌ایم و روی نقاط ضعف و قوت آبادان کار کرده‌ایم. امیدوارم تمرکز لازم را داشته باشیم و نتیجه لازم را کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده عنوان کرد: نفت آبادان تیم خوبی است و امسال می‌تواند سال متفاوتی برای این تیم باشد،نفت آبادان نقاط قوت زیادی دارد و همین کار را برای ما کمی سخت می‌کند. وی تصریح کرد: به نظر من این تیم اگر تمرکز لازم را داشته باشد، می‌تواند شرایط خوبی برای خود رقم بزند.

وی گفت: به هر حال تیم‌ها کارشان را شروع کرده‌اند و با دو تیمی که بازی داشتیم، آن ها نیز به موقع کارشان را آغاز کرده بودند،در بازی هفته گذشته برابر سپاهان، نتیجه غیرقابل پیش‌بینی بودما برای برد تلاش کردیم ولی نه این که با اختلاف چهار گل به برتری برسیم.

مهاجری عنوان کرد: ما زحمت خود را کشیده‌ایم و امیدوارم این روند را حفظ کنیم و تمام تلاش‌مان همین است،ما هم جزو اولین‌هایی بودیم که تمرینات‌مان را شروع کردیم و خیلی هم سخت تمرین می‌کردیم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده عنوان کرد: بابک حاتمی دچار مصدومیت بود و هنوز شرایط وی برای بازی کردن مشخص نیست ولی سایر بازیکنانم را در اختیار داریم.

مهاجری در پایان در خصوص خانزاده گفت: وی از بازیکنان خوب ماست و اگر مشکلی هم بوده است درون خانواده ای بوده و موضوع حل شده است و همه در تلاش هستیم با کمک یکدیگر در بازی فردا به یک موفقیت دیگر دست پیدا نماییم.